Sayfalar

Galatasaray Futbol Takımı 2010 - 2011 Sezonu Formaları

Büyük gün geldi ve beklenen formalar görücüye çıktı. İlklerin takımı Galatasaray, yine bir ilk yaparak interaktif ortamda tanıttı formaları. Günler öncesinden www.365g24s.com adresinden verilen kısa film ile merak uyandırıldı. Işık hüzmesinin arkasındaki kimdi? ufaklık Arda mıydı? Hep beraber geri saydık ve 27 Temmuz 2010 saat 19:05'te muradımıza erdik.

2 yeni forma ve geçen senenin parçalısı ile bir tane de daha sonra çıkacak forma ile tamamlanacak seri. Her forma için birer adet kısa film çekilmiş. Özellikle parçalı forma için olan çok başarılı. Videolar üzerinden gidersek:

Parçalı


Hikaye başarılı, aradaki maç görüntüleri tüyler ürpertici. Arda'ya yüklenen Metin Oktay olma misyonunun iyiden iyiye ortaya çıkarılması bir bakıma. İyi mi kötü mü daha sonra göreceğiz. Forma zaten geçen senenin aynısı, yorum yapacak fazla bir şey yok. Forma da şu zaten:


2289 Mercan


İşte sezonun en çok tartışılan forması. Pembe-somon, Barcelona forması derken, mercan olduğu çıktı ortaya. Geçen seneki 2288 hikayesinin devamı niteliğinde. Forma gerçekten güzel. Siyah şort ile de çok güzel bir bütünlük sağlamış. Armanın iki yanındaki aslan figürleri de ayrı bir hava katmış formaya. Aslan figürlerinin kabartma olması beni cezbetti, benim tercihim 2289 Mercan.


Arslan


Sezonun ikinci farklı renk forması. Hikayesi Aslan Nihat'a dayanıyor. Hikaye de güzel forma da. Aslan deseni süper fikir ama 2289 Mercan'daki aslan figürleri gibi bu aslan deseni de kabartma olsaydı açık ara favorim olurdu:


Dördüncü forma ise Ali Sami Yen Stadyumu'ndan ayrılmamızın hatırasına çıkacakmış, çizgili olacakmış gibi söylentiler mevcut. Bakalım hangisi 2288'in satışına ulaşabilecek?

0 yorum:

Related Posts with Thumbnails